O nás

Jsme Jonáš, Lucka, Ondra a Vítek, studenti a absolvent Lékařské fakulty MU. Všechny nás spojuje velký zájem jak o medicínu, tak o učení ostatních. Pracujeme ve společnosti Bmedic a každý z nás již déle než 5 let připravuje studenty na přijímací zkoušky na lékařské fakulty. 

V roce 2020 jsme se rozhodli tyto zkušenosti zpřístupnit studentům online. Online kurz je vytvořen jak pro studenty, kteří preferují studium z pohodlí domova, tak pro ty, pro které pravidelné dojíždění na naše prezenční kurzy není možné. Spuštění Online kurzu bylo naplánováno na školní rok 2020/21, avšak pandemie viru SARS-CoV-2 nás motivovala k jeho spuštění již pro přijímací zkoušky v roce 2020. 

Přechod na online výuku spustila společnost Bmedic jako jedna z prvních vzdělávacích organizací v ČR a online kurz se stal důležitou součástí přípravy na přijímací zkoušky pro všechny naše studenty.

O společnosti Bmedic

V Bmedic jsme vytvořili unikátní přípravný kurz s malými studijními skupinamiosobním přístupem ke studentům, vlastními materiály a dalšími výhodami, které studenti středních škol mnohdy jinde nenajdou. Náš kurz se neustále vyvíjí, pravidelně sledujeme změny v přijímacím řízení, zapracováváme do výuky nápady našich lektorů i nás samotných a ptáme se také na názory našich studentů – zkrátka děláme vše pro to, aby náš kurz byl pro studenty tou nejlepší možnou přípravou na přijímací zkoušky.

S přibývajícími studenty se samozřejmě musí rozrůstat i náš lektorský tým. Aktuálně se na výuce našich prezenčních kurzů podílí 30 motivovaných lektorů z řad studentů a absolventů především LF MU Brno, ale také z jiných lékařských fakult. Všechny je spojuje nadšení pro předmět, který se rozhodli vyučovat, ale i radost z předávání svých znalostí a zkušeností druhým.

Hlavní tvůrci online kurzu

1
let zkušeností s výukou
1
spoluatorů kurzu
10
připravených studentů

Reakce současných studentů na online výuku

Za mě jsou úplně skvělé! Koukám na ně ze záznamu a naprosto mi vyhovuje, že si lekce můžu kdykoliv stopnout nebo si danou pasáž vícekrát přehrát. Jsem z nich nadšená, děkuji!
Jsem nadmíru spokojená. To, kolik času a úsilí do Bmedicu vkládáte, si zaslouží obrovskou poklonu. Jsem vám neskutečně vděčná. Online lekce jsou perfektní. Skvěle jste se s touhle nelehkou situaci vypořádali.
Jsem spokojen, můžu říct, že jsem rád, že jsem si vybral Bmedic jako svou přípravu. Je vidět, že do toho všichni jdete naplno a to se mi líbí, jestli se dostanu do Brna, rád bych se jednoho dne stal součástí Vašeho týmu. 🙂
Je to skvělý, jsem ráda a neskutečně vděčná, že pro nás děláte tolik :)​
Som veľmi spokojná, nečakala som, že to bude take dobre. 🙂
Líbí se mi, jak se nám všichni lektoři snaží pomoct s přípravou a také oceňuji Vaši psychickou podporu, kterou nám dáváte.
Zatiaľ som veľmi spokojná, musím povedať, že mi vyhovujú možno aj viac ako klasické lekcie - môžem si ich zapnúť keď mám čas, nemusím sa sústrediť na 3 naraz ako je to pri klasickej výuke.
Spokojná som nad rámec! Robíte to skvele podľa doterajších možností. Máte moje uznanie a vďačnosť.
Som spokojná 🙂 všetko funguje tak ako má.. veľmi oceňujem prácu lektorov, ktorí robia všetko pre to aby nám vysvetlili čo potrebujeme​
Naozaj som vám neskutočne vdacna, všetci ste strašne úžasní ľudia a vždy neskutočne kvalitne pripravení. Ani učitelia sa o nás nezaujímajú tak ako vy, robíte maximum a ja som neskutočne rada za každú pomoc. Vždy ma namotivujete sa učiť ďalej. Veľmi velka vďaka.
Líbí se mi to! Moc díky, moc mi to pomáhá, když to nemám jen z knížek, ale můžu to i slyšet.
Jsem naprosto spokojená, nic bych neměnila 🙂 Myslím si, že jste tuto situaci skvěle vyřešili, děkuju 🙂
Je to super! Jsem ráda, že něco takového může být. Nic bych neměnila a látka byla vždycky skvěle vysvětlena 🙂
Jsem moc spokojená, nebydlím v Brně takže mi online lekce vyhovují více. Hrozně mě překvapilo, jak jste na celou situaci pohotově zareagovali, jste skvělí
Online lekce jsou strašně strašně super! Opravdu mě to motivuje něco dělat a častokrát ještě i po kurzu pokračuji v učení se dané problematiky... vážně mi to moc pomáhá. Děkuju 🙂