Přechod na novou platformu online kurzu

Milí studenti,

nový online kurz naleznete na adrese: https://online.bmedic.cz/.

První přihlášení

Na webu online.bmedic.cz klikněte vpravo nahoře na tlačítko “Přihlásit se” a poté na “Zapomněli jste heslo?” a v dalším kroku zadejte svou emailovou adresu (je nutné zadat stejnou emailovou adresu, kterou jste zadali při objednávce svého kurzu). Do pár minut by vám měl přijít email s odkazem, na kterém si nastavíte své heslo a budete se moci přihlásit. Pokud email s aktivací hesla nepřišel do hlavní pošty, podívejte se prosím do spamu (nebo můžete zkusit vyhledat e-mail s předmětem “Obnovení hesla pro RADIX” od odesílatele “noreply@radix-library.firebaseapp.com“)

Nový systém v tuto chvíli funguje nejlépe v prohlížeči Google chrome na PC, mobilní verze má zatím pouze omezené funkce.   

Jak se orientovat v novém systému?

Jak se orientovat v systému po přihlášení jsme ukazovali během online streamu zde: https://youtu.be/Qt7o_3iHl-U?t=450 , po rozkliknutí některé z lekcí vás také čeká krátký tutoriál, který vám pomůže s orientací.

V novém systému byste měli vidět události pro váš kurz a také webináře, kterých se můžete zdarma zúčastnit.

Nový systém postupně vylepšujeme a všechny naše studijní materiály do něj postupně převádíme, prosíme tedy o trpělivost.

 

Co dělat při potížích? 

Pokud zaznamenáte jakékoliv potíže s novým online kurzem, napište nám prosím do kanálu “Pomoc”, který naleznete v chatovací místnosti Bmedic přímo v novém online kurzu.

Pokud by vám z nějakého důvodu nefungovalo přihlášení do nového systému, napište nám na email podpora@bmedic.cz a my vám co nejdříve pomůžeme s přístupem (prosíme nevolejte nám kvůli nefungujícímu online kurzu, vše snadněji vyřešíme online, když vidíme vaše přihlašovací údaje a další podrobnosti).

V případě potíží nám prosím pošlete screenshot obrazovky a napište, jaký typ zařízení, značku a operační systém používáte (např. notebook, Asus, Windows 11 / nebo Macbook Air 2018, Big Sur), dále nám napište Váš prohlížeč a verzi (např. Chrome 105.0.5195).

 

Do kdy mi bude fungovat starý systém?

V současné chvíli byste měli mít zároveň také přístup ke staršímu online kurzu na adrese bmedic-online.cz, tento systém ale bude funkční pouze do 30.11.2022, poté dojde k jeho vypnutí. Doporučujeme tedy začít rovnou studovat v novém online kurzu a starý online kurz používat pouze v případě, že se vyskytnout potíže s novým systémem.

Hodně štěstí při studiu!